Home Redakcja

Cytując klasyka: "Nic o nas bez nas". Oto ekipa Poważnej Strony.

Adam "Sznikiel"


Redaktor Naczelny


Sarkastyczny, wredny ale w gruncie rzeczy spokojny koleś. Redaktor naczelny (to nie jedyny naczelny jakim jest) Poważnej Strony. Człowiek o wielu talentach, nielicznych przydatnych. Krążą o nim legendy, niestety większość prawdziwych. Przetrwał Hiszpańską Inkwizycję, przetrwa i nawał hejterów. Twórca kanału YouTube Poważna Strona, w wolnym czasie filmowiec, montażysta, miłośnik old school'u w wielu jego popkulturowych aspektach i amator czekolady.

"Gizmo"


Redaktor i Korekta


Geek z pasją do gier, komiksów, starych książek i rysunków. Uwielbia muzykę Oldfielda i skopać parę tyłków w Injustice lub Diablo 3. Nie lubi błędów ortograficznych, źle postawionych przecinków i zielonych ręczników (bo zielone to kapusie). Z natury introwertyczka. Z racji specyficznego talentu do zjednywania sobie kotów posądzana o bycie czarownicą. Na szczęście dziś już nikt na stosach nie pali, bo inaczej mielibyśmy na Poważnej masę błędów.

"Damiano"


Redaktor


Uwielbia grać w gry wideo, czytać i oglądać filmy czy seriale. Chciałby mieć moce jak Superman lub chociaż być tragarzem Geralta gdyby Ten chciał odciążyć Płotkę. Ma miękkie serce, ale nauczył się żeby mieć też twardą dupę. Wojownik - każdego dnia walczy żeby wstać z łóżka. Kruche cukierki Krówki to coś za czym przepada, choć wie że nie powinien ich jeść.

Michał "Mike"


Redaktor


Popkulturowy świr, wychowany na filmach video klasy B, komiksach TM-Semic, He-Manie, Magii i Mieczu oraz wafelkach Koukou Roukou. Powoli zbliża się do czterdziestki, ale daleko mu do inżyniera Karwowskiego. Brak merytorycznego wykształcenia nadrabia wielkimi pokładami pasji (czyt. wydaje mu się, że umie pisać). Wciąż tęskni za latami 80. ale stara się nie płakać w kącie i w sekrecie pracuje nad działającym modelem DeLoreana (niestety wrodzone lenistwo na tyle przeszkadza w tym projekcie, że nadal pozostaje w fazie marzeń).

"Legomaniak"


Redaktor i Newsmen


Jako dzieciak skakał po ścianach w kostiumie Spider-Mana, by chwilę później wrócić do oglądania Punisher’a. Momentami ostro walnięty w głowę. Ogromny fan Gwiezdnych Wojen. Interesuje się Czarnobylem, komiksami i oczywiście klockami Lego. Zdarza mu się zajmować modelarstwem i animacją poklatkową. Nienaturalnie wysoki, chudy i wiecznie niewyspany, przez co idealnie maskuje się w stadzie zombie. Od kilku lat beznadziejnie zakochany w popkulturze. Po nocach, gdy nie musi pomagać Batmanowi walczyć z zagrożeniami z kosmosu, szkicuje swój własny komiks.